Klinikte Muayene

Sizi ve sadık dostunuzu, randevulaştığımız tarih ve saatte, güler yüzümüzle kliniğimizde ağırlayarak, kliniğin sunduğu her türlü imkandan yararlanıyor ve bir yandan dostunuzun tedavisiyle ilgilenirken bir yandan da yaşayabileceği olası klinik ortamı stresini üzerimizden atarak keyifli vakit geçiriyoruz. Onun kendisini evinde hissetmesi bizim için çok önemli olduğu için, o gelmeden önce kliniği, elimizdeki tüm yöntemlerle dezenfekte ederek arındırıyor, ardından aroma terapi yöntemleriyle sizin için rahat ve huzurlu bir hale getiriyoruz.

Ev / Çiftlik / Manej Ziyaretleri

Kliniğimizde ağırlayamayacağımız kadar ağır hasta veya yaşlı hastalarımızın evlerine geçmiş olsuna gidiyor ve onları rahat ettikleri evlerinde muayene ediyoruz.
Gruplar halinde bulunan veya sürü şeklinde yaşayan çiftlik hayvanlarıyla bulundukları çiftliklerde, yaşadıkları ortamın koşullarını da değerlendirerek ilgileniyoruz.
Atlar gibi taşınma durumunun önemli ölçüde bir stres yarattığı sadık dostlarınızı kendi yerlerinde ziyaret ediyoruz.

Telefon / İnternet Konsültasyonu

Kliniğimizde ağırlayamayacağımız ve bizim de gitme olanağımızın bulunmadığı yerdeki dostlarınız için, teknolojik imkanlardan faydalanarak uzaktan destek olmaya çalışıyoruz.

Genel Konsültanlık ve Danışmanlık Hizmeti

Hekimlerin, hasta ile ilgili, hizmetini sunduğumuz dallarda konsültasyon talebi veya hasta sahiplerinin ek fikir almak istediği durumlarda dostunuzun veya çiftliğinizdeki hayvanların tetkiklerini ve durumlarını incelemenin ardından vaka ile ilgili profesyonel görüşümüzü hekiminize ve size belirtiyoruz.

Holistik Destek

Evcil hayvanlarınızın ya da çiftlik hayvanlarınızın yaşam kalitesini artıracak bütüncül tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi ve destek almak isterseniz bize web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Bize Ulaşın