Misyonumuz

Holistik veterinerliğin ülkemizde yayılmasına, gelişmesine, gerek hayvan sağlıkçıları gerekse hayvanseverler tarafından benimsenmesine öncülük etmek, hastalarımızı iyileştirmekte doğal yöntemler kullanarak bedenin kendini iyileştirme yeteneğini desteklemek, hastalıklara karşı koruyucu etki sağlayarak, daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak.

Vizyonumuz

Holistik Veteriner Kliniği olarak ailemiz gibi gördüğümüz siz ve evcil hayvanınız için en iyi kalitede ve en kapsamlı şekilde tedavi sunmak, sadece dışarıdan görülen semptomları değil, hastanın bütününe şifa vermek ve size benzersiz bir klinik ve hasta-hekim ilişkisi sunmak.

Farkımız

Tedavilerimizde vücudun kendisini iyileştirmesini sağlayan, nazik yöntemler kullanıyoruz ve gündelik modern tıbbın kimyasal ilaçlarını ikincil seçenek ya da tamamlayıcı olarak kullanıyoruz. Gerektiğinde bağışıklık sistemini kuvvetlendirecek gıdaların takviyesinde bulunabiliyoruz. Genellikle çiğ veya ev yapımı gıdalarla beslenmeyi öneriyoruz. Cerrahi müdahale gerektiren durumlarda ise güvenilir ve profesyonel uzmanlara yönlendiriyoruz.

Ve elbette ki tüm bunları sizlerle birlikte yürüterek, evinizi paylaşan dostlarınızın sağlığı için hep birlikte çalışıyoruz. Unutmamalısınız ki bu bir ekip işi!

Holistik Destek

Evcil hayvanlarınızın ya da çiftlik hayvanlarınızın yaşam kalitesini artıracak bütüncül tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi ve destek almak isterseniz bize web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Bize Ulaşın