Günlük Modern Tıp

Kliniğimizde modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan yararlanılmakta ve aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır. Hastanın ihtiyacı doğrultusunda, konusunda uzmanlaşmış hekimlerle konsültasyon yapılmakta ve hasta en doğru uzmanlara yönlendirilmektedir.

 1. Genel muayene ve takip
 2. Göz muayenesi: Özel göz testleri ile gözlerdeki olası hasarları daha hızlı tespit edebiliyor ve bu defektler için uyguladığımız özel tedavilerle kalıcı iyileşme sağlayabiliyoruz.
 3. Kulak muayenesi:
  1. Videotoskop ile muayene: Tüm kulak kanalını kamerayla inceleyebiliyor, bu sayede çıplak gözle göremediğimiz durumları kolaylıkla tespit edebiliyoruz..
 4. Deri muayenesi: Gerektiren vakalarda mikrobiyolojik muayene ile birlikte yürütülebilir.
  1. Videotoskop ile muayene: Tüm deri lezyonlarını kamerayla daha yakından gözlemleyerek tanı koyabiliyoruz.
 5. Ultrasonografik muayene: Kesinlikle anestezi gerektirmeyen bir radyolojik muayene tipi olan ultrasonografik muayeneyi, tüm batın, doğum ve jinekolojik muayeneleri için kliniğimizde sıkça kullanıyoruz.
 6. Laboratuar tetkikleri
  1. Genel kan sayımı
  2. Biyokimyasal analizler
  3. İdrar analizi
  4. Gaita analizi
  5. Mikroskopik muayene: Organizmayı hücre bazında gözlemleyebildiğimiz için kliniğimizdeki tanı araçları arasında vazgeçilmezlerimizdendir.
  6. Mikrobiyolojik analizler: Uzmanlık dallarımızdan birisi olan mikrobiyoloji kapsamında bulunan ve hastalarımızın sıklıkla maruz kaldığı enfeksiyon hastalıkları da dahil olmak üzere, aşağıdaki tetkikleri detaylı olarak yaptırtabiliyor ve sonuçları en doğru şekilde yorumluyoruz.
   1. Bakteriyolojik tetkikler
   2. Virolojik tetkikler
   3. İmmunolojik tetkikler
 7. Aşılama, aşı programı düzenleme
  1. Antikor titrasyon testi
 8. Uluslararası seyahat belgesi hazırlanması
  1. Kuduz titrasyon  testi
 9. Pediyatrik muayene ve takip
 10. Geriatrik muayene ve takip
 11. Ağız ve diş sağlığı kontrolü
 12. Doğum ve jinekoloji
  1. Videotoskop ile muayene: Vajinal kanalı kamera ile inceleyerek olası riskleri daha isabetli bir şekilde tespit edebiliyoruz.
 13. Operasyon danışmanlığı ve yönlendirme
 14. Radyolojik tetkiklerin değerlendirilmesi
 15. Patolojik tetkiklerin değerlendirilmesi